Journavel

Herkese merhaba,

Biz Neşem ve Okan; 2012’de yollarımız kesiştiğinden beri birlikte geziyoruz. Ortak ilk gezimizin dönüşünde fotoğrafların bize yetmediğini fark edince ortak bir günlük tutalım dedik. Ucuza bilet kovalayalım, gördüklerimizi yazalım; herkes okusun, böylece hep birlikte gezelim istedik. Günlüğümüzün adını da Journavel* koyduk.

Journavel ile gezmeyi sevenlere planlı gezmeyi anlatıyor, seyahat ile ilgili ipuçlarımızı paylaşıyoruz. Özgürlüğün ve farklı kültürlerin peşinde olanlara Journavel’da rehberlik ediyoruz. Skorlara takılmıyoruz, birileri sormadıkça kaç ülke gezdik diye hiç saymıyoruz. Gezilerimizle ilgili tek düşündüğümüz; gideceğimiz yerin bizi ne kadar heyecanlandırdığı. Öyle ki Singapur ve Bali’ye gidebilmek için ailelerimizi düğün yapmamaya ikna etmiş bir çiftiz. 🙂 Bazen bir şatonun, bazen bir turizm projesinin, bazen internette görüp çok beğendiğimiz o gölün, bazen bir pirinç terasının, bazen bir citta slow’un, bazen de yılbaşı pazarlarının peşindeyiz.

Journavel ile birlikte gezmek isteyen herkesle hikayemizi paylaşmaya hazırız. Aramıza hoşgeldiniz!

*Journavel:Seyahat’ ve ‘günlük’ sözcüklerinin İngilizce karşılıklarından doğan tanım. Seyahat tutkusu ile yaşayanlar için bir günlük. Deneyimlerin tamamladığı kişisel portfolyo.

 İletişim: nesem@journavel.com

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfayı Kapat